Bu yazımda Tayland’ın en güzel adalarından biri olan Koh Kood Adası’nda bulunan 5 yıldızlı bir oteli tanıtacağım: High Season Pool Villa & Spa. Klong Chao Plajı’ndaki High Season Pool Villa & Spa, aradığınız huzuru veren, gözlerden uzak bir cennetin kapılarını aralayan bir otel.

High Season Pool Villa & Spa

Adaya Tayland Turizm Otoritesi ev sahipliğindeki bir basın gezisi ile geldik. Sanatçı Fırat Neziroğlu’nun Yen koleksiyonunun fotoğraf çekimlerini Ömer Faruk Gökalp gerçekleştirdi. Otelimiz de bize lüks, konfor ve huzuru yaşatmayı başardı.

Tayland Turizm Otoritesi ev sahipliğindeki basın gezisindeyiz

Koh Kood Otel Önerisi – High Season Pool Villa & Spa

Eğer aradığınız huzur dolu bir ortamda rahatlamak, turkuaz rengi denizde yüzmek, balayı çiftiyseniz ömrünüz sonuna kadar unutamayacağınız bir balayı geçirmekse, High Season Pool Villa & Spa tam size göre.

High Season Pool Villa & Spa

High Season Pool Villa & Spa’nın 41 villası var. Her villanın kendine özel havuzu bulunuyor.

High Season Pool Villa & Spa

Kendinize özel havuzunuza girmenin keyfi ise paha biçilmez.

Eğer zamanınızı odanızda değil de plajda geçirmek istiyorsanız, plajdaki özel kabinlerde denize ve kumsala bakarak dinlenebilirsiniz.

Koh Kood belki de Tayland’ın en güzel adası. Burası ana karanın 40 km açığında ve Kamboçya ile deniz sınırı kesişiminde yer alan bakir ve huzurlu bir cennet. Adada gürültülü ve hareketli bir gece hayatından kaçabilirsiniz. Koh Kood aynı zamanda gözde bir balayı destinasyonu.

High Season Pool Villa & Spa

Bangkok’tan 1 saatlik uçuşla Trat’a, Trat’tan arabayla 1 saatte Laem Sok iskelesine, ardından 1,5 saatlik feribot yolculuğuyla adaya varabilirsiniz. Adaya indikten sonra da yaklaşık yarım saatlik bir tuktuk yolculuğuyla otelinize ulaşıyorsunuz. Adanın ulaşımı kolay olmadığı için konaklama seçenekleri de çok kısıtlı. Ancak bu otel en iyi konaklama mekânları arasında yer alıyor.

High Season Pool Villa & Spa

Güzel yemyeşil bir bahçenin içindeki villalarda konaklamak, bembeyaz kumsallara ayak basmak, otelin ana havuzunda yüzmek, spasında Tay masajı yaptırmak istiyorsanız bu otel oldukça iyi bir tercih.

High Season Pool Villa & Spa

Yemekleriniz için ana restoranda açık büfe kahvaltı edebilir, öğlen ve akşam yemeklerinde menüden seçim yapabilirsiniz.

Koh Kood - High Season Pool Villa & Spa

Lüks, konfor ve sakinlik arıyorsanız High Season Pool Villa & Spa’da fazlasını bulacaksınız.