Vietnam’ın güzel kenti Ho Chi Minh City’ye hoşgeldiniz! Gece hayatıyla ünlü bu güzel Asya kentinde siz de hareketin ve gece hayatının içinde yer almak istiyorsanız, nerede konaklamanız gerektiğini biliyor musunuz? Hemen söyleyeyim: District 1, yani Birinci Bölge’de. Ben de şimdi size District 1’in kalbinde yer alan bir oteli tanıtacağım. 1925 yılından bu yana Saigon Nehri’nin büyüleyici manzarasında hizmet veren Hotel Majestic Saigon, Fransız Koloni mimarisiyle eskinin zarafetini yansıtan bir otel.

Hotel Majestic Saigon

Otelin çok şık bir lobisi var

Ho Chi Minh City en iyi otelleri

Lüks tanımını detaylarda saklayan otel, verdiği kaliteli servisiyle de öne çıkmayı başarıyor.

Hotel Majestic Saigon

Lobide ince detaylar göz alıcı

Hotel Majestic Saigon – Odalar

Oda çeşitleri 7’ye ayrılıyor: Colonial Deluxe, Colonial City Deluxe, Colonial Pool Deluxe, Colonial River Deluxe, Colonial Suite, Colonial Majestic Suite ve President Suite. Otelin toplamda 175 odası ve 6 restoranı var.

Odalar oldukça konforlu

Ho Chi Minh City Otelleri – Restoran

Şehrin tam kalbinde yer alan otel Dong Khoi ve Ton Duc Thang caddelerinin kesişiminde Saigon Nehri’nin hemen önünde yer alıyor. Hele ki çatıdaki restorana çıktığınızda nefis bir Ho Chi Minh manzarasıyla karşılaşıyorsunuz.

Ho Chi Minh City otelleri – restorandan efsane bir manzara var. Otel direkt şehir merkezinde yer aldığı için hayatın akışını buradan izleyebiliyorsunuz.

Otelin en beğendiğim yönünün zengin kahvaltısı ve bu kahvaltının sunulduğu çatı katındaki restoranın manzarası olduğunu söylemeliyim. Saigon ayaklarımın altından süzülürken, yaptığım kahvaltının tadına doyamadım.

Hotel Majestic Saigon kahvaltıda açık büfe çok zengin

Hotel Majestic Saigon

Otelin zengin açık büfesinde Vietnam mutfağı lezzetlerini tadabiliyorsunuz

Vietnam‘ın Ho Chi Minh City şehrini ziyaret edecekseniz, bu otel iyi bir tercih olacaktır.