Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı bir mahalle olan Ölüdeniz; fırtınalı havalarda bile kıpırtısız olan turkuaz suları ve Babadağ’dan atlayan yüzlerce yamaç paraşütü ile tanınan, ülkemizi yurt dışında bile turizm cenneti olarak temsil eden, gurur kaynağımız olan bir beldemiz. Bu yazımda size Ölüdeniz’de butik otel konseptiyle hizmet veren şık ve keyifli White Otel ile ilgili bilgiler vereceğim. Eğer Ölüdeniz’e geldiğinizde hayatın içinde olmayı istiyorsanız, White Otel en iyi tercihlerinizden biri olacak.

White Otel Ölüdeniz

Biliyorum ki Covid-19 pandemi günlerinde hepimiz otellere gitmekten korkar olduk. Ancak ailemle birlikte White Otel’de güvenle konakladık, otelin korona önlemlerini gayet başarılı uyguladığını bizzat gözlemledik. Otel hepimizden tam puan aldı. Nasıl mı önlem alınmıştı? Otele her girişte ateşimiz ölçüldü. Personel sürekli maskeliydi. Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği paravan ile çevriliydi. Biz seçtik, bir personel paravan arkasından servis yaptı. Bu kadar önlemden sonra da kişisel güvenliğinizin artık kendi elinizde olduğunu düşünüyorum. Siz kişisel hijyeninize ve sosyal mesafenize dikkat ettiğiniz sürece burada yapacağınız tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

White Otel Ölüdeniz

Ölüdeniz otel önerisi – White Otel

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz, hem eşsiz doğası hem gökyüzünde süzülen yamaç paraşütleri hem de hareketli gece hayatı ile adını duyurmaya devam ettikçe yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olmaya da devam edecek. Eğer bu güzel beldeye geldiğinizde her yere yürüyerek ulaşmak ve aktivitelerden uzak kalmamak istiyorsanız, White Otel oldukça iyi bir tercih olacaktır.

White Otel Ölüdeniz

White Otel 59 odalı bir butik otel. 6 triple + 53 double tipi odası var. Oda + kahvaltı veya yarım pansiyon olarak hizmet veriyor. Havuz başında küçük ve şık bir barı var.

White Otel oda

White Otel Ölüdeniz

Odadan balkon manzarası

Otelin en önemli özelliği kesinlikle lokasyonu. Capcanlı bir hayat elinizi uzatacağınız kadar yakın. Ancak sadece lokasyondan bahsetmek de buraya haksızlık etmek olur. Çünkü otelin havuzu ve dağ manzarası ile oldukça etkileyici bir havası var. Burası ruhu olan, insanı dinlendiren bir otel. Hatta bazen dışarıda hareketli bir hayat olduğunu bilseniz bile çıkasınız gelmiyor. Kuş cıvıltıları, cırcır böcekleri ve çam ormanlarının kokuları eşliğinde kendinizi havuzun serin sularına atmak ve dağlara saygı duruşunda bulunmak istiyorsunuz.

Otel yöneticisi Özlem Akdemir Hayat ile White Otel keyfi

Umarım siz de bir gün bu güzel otelde konaklar, bizim aile tatilimiz kadar keyifli bir tatil yaparsınız.