Vietnam’ın kalbi Saigon’a geldiğinizde hem lüks hem nefis manzaralı bir otelde kalmak ister misiniz? O zaman size Vinpearl Luxury Landmark 81 neresi anlatayım. Konakladığınız süre boyunca keyifle Uzak Doğu havasını koklayacağınız otel, ülkenin en özel otel zincirlerinden birine ait.

Vinpearl Luxury Landmark 81 Reception

Saigon otel önerisi

Bir otel düşünün, lobisi 48. katta. 471 m yüksekliğinde, 81 katlı, Güneydoğu Asya’nın en yüksek oteli, eşsiz bir Ho Chi Minh City manzarası ile ziyaretçilerini selamlıyor.

Vinpearl Luxury Landmark 81

Otel; Vietnam‘ın Ho Chi Minh City şehrinin Binh Thanh bölgesinde, kentin tarihi merkezinin hemen kuzeyinde ve Saigon Nehri’nin batı kıyısında yer alıyor.

Vinpearl Luxury Landmark 81

Odalar

Otelin 223 adet lüks odası var. Odaların iç dizaynı oldukça özel. İçine girdiğiniz anda hayranlık uyaran odalarda manzaranın muhteşemliğiyse anlatılacak gibi değil. İnsanın odadan çıkmadan kalası geliyor.

Oda manzaram

Vinpearl Luxury Landmark 81 – Restoranlar

Otelin restoranlarının hepsi birbirinden özel. Tüm restoranlarda leziz tatlar eşsiz bir manzara ve profesyonel servis ile sunuluyor.

Vinpearl Luxury Landmark 81

Restoranlar – Oriental Pearl Restaurant

66. kattaki restoranda bulutların üzerinde yemek yeme şansına sahipsiniz. Kahvaltıda zengin bir açık büfe, öğlen ve akşam yemeklerinde ise menüden yemek seçebilirsiniz.

Oriental Pearl Restaurant

Restoranlar – Far East Lounge

48. kattaki lounge içki, sandviç ve atıştırmalıklar ile servis veriyor.

Restoranlar – Blue Pearl Bar

47. kattaki barda sonsuzluk havuzunun arkasından manzara izleyebilirsiniz.

Spa & Wellness Centre

47. katta yer alan Akoya Spa’nın 10 tane masaj odası, saunası, buhar odası, berber salonu var.

Vinpearl Luxury Landmark 81 Spa

Spa

Spor salonu ve sonsuzluk havuzu da bu katta yer alıyor.

Havuz

Toplantı ve Parti Odaları

Son teknoloji ekipmanlara sahip olan otel, kurumsal toplantılar için oldukça ideal imkânlar sunuyor. Temalı akşam yemeklerinden düğün ve yıldönümü kutlamalarına kadar tüm özel geceler burada organize ediliyor. Bu etkinlikler profesyonel bir ekip tarafından tüm ayrıntısı düşünülerek planlanıyor.

Vinpearl Luxury Landmark 81

MICE Toplantı Salonu

Burası kaldığım en özel otellerden biri. Hele odamdan izlemeye doyamadığım Saigon manzarası unutulacak gibi değil. Eğer Ho Chi Minh City’de kalacak çok özel bir otel arıyorsanız, burası orası olacaktır.