Tayland’ın hareketli gece hayatıyla ünlü beldesi Pattaya’da hem sakinlik hem lüks hem de istediğiniz anda hareketli yaşamın içinde olmayı istiyorsanız, size bir otel önerisinde bulunacağım. Pullman Pattaya G son teknolojiye sahip, seçkin misafirleri ağırlayan, toplantılar için de ideal olan bir otel. Aradığınız herşeyi bulabileceğiniz 5 yıldızlı otel, size unutulmaz bir tatil sunan bir yer.

Pullman Pattaya G

Pattaya Otelleri

Otelin hemen önünde kumsal var. Eğer denizde yüzmeyi tercih etmiyorsanız havuzu da oldukça güzel.

Pullman Pattaya G

Otelin benim için en büyük avantajı, hem sunduğu lüks hem de merkeze yakın lokasyonu oldu. Hoş, ben merkezde zaman geçirmektense buranın Sunset Lounge’unda denizi seyrederek dinlenmeyi tercih ettim ama gitmek isteyenler için ücretsiz servis araçları olması da çok önemli.

Pullman Pattaya G

Sunset Lounge’dan harika bir manzara var

Pullman Pattaya G – Odalar ve Toplantı Salonları

Otelin 9 çeşit standart ve 3 çeşit suit olmak üzere 353 odası ve 17 adet toplantı odası bulunuyor. Tay stilinde dekore edilen ve özel balkonu olan odaların eşsiz bir manzarası var.

Pullman Pattaya G

Deluxe Oda

Restoranlar

Otelde oda-kahvaltı konaklanıyor ama gün boyunca Beach Club’da dilediğiniz yemeği yiyebiliyorsunuz.

Pullman Pattaya G

Beach Club Restaurant

Otelin restoranları:

  • The Beach Club Restaurant
  • The Beach Club Bar
  • Lobby Lounge Bar
  • Sunset Lounge (Executive Lounge)
Pullman Pattaya G

Beach Club

Spa

Gün boyu yoruldum, biraz ruhumu dinlendirmem gerek, diyorsanız Aisawan Spa’da geleneksel Tay masajınızı yaptırabilirsiniz. Tamamen doğal yağlar kullanılarak oldukça yetenekli terapistlerce yapılan VIP masajınız tüm yorgunluğunuzu alacak. Zaten Tayland‘a gelmişken Tay masajı yaptırmadan ayrılmak da yakışık almaz.

Pullman Pattaya G

Pullman Pattaya G – Aisawan Spa

G Club Fitness Center

Otelin fitness salonu, yoga ve Muay Thai boks dersleri var.

Kid’s Club

Otel çocuklarınızı da düşünüyor. Yüz boyama, spor aktiviteleri, el becerileri derken hem çocuklarınız hem siz çok rahat edeceksiniz.

Pattaya‘da kaldığım süre boyunca bu otel beni çok rahat ettirdi. Siz de yolunuzu Pattaya’ya düşürecekseniz, bu otelde konaklamanızı tavsiye ederim.