Bali, hem Endonezya’nın hem de dünyanın en popüler adalarından biri. Adayı muhteşem plajlar, sarp kıyılar, tropik iklim, yemyeşil pirinç tarlaları ve volkanik yamaçlar süslüyor. Bütün bu güzelliklerin yanına manevi Hindu kültürü de eklenince karşınıza neredeyse kusursuz bir ada çıkıyor. Adaya geldiğinizde Jimbaran bölgesinde konaklamayı tercih ederseniz Royal Tulip Springhill Resort Jimbaran fiyat/performans açısından sizi fazlasıyla mutlu edecek bir otel olacaktır.

Royal Tulip Springhill Resort Jimbaran

Royal Tulip

2006 yılında kurulan Royal Tulip; Avrupa, Afrika, Asya, Latin Amerika ve Orta Doğu’da bulunan üst sınıf bir otel grubu. Royal Tulip’in 5 yıldızlı lüks otelleri, hem şehir merkezinde hem de iş bölgelerinde sıra dışı lokasyonlarda bulunuyor.

İsminin içindeki “Royal” yani Kraliyet kelimesinden ilham alarak misafirlerinin içindeki aşırılığı kucaklamalarına olanak sağlayan otel, birinci sınıf konukseverlikle büyüleyici bir ortamı birleştiriyor.

Royal Tulip Springhill Resort Jimbaran

Bali Adası’nın Jimbaran bölgesinde yer alan otel, yemyeşil tropikal bir bahçenin içinde yer alıyor. Konumu ve hizmetine karşılık son derece uygun fiyatlı olan otelde özel deneyimler yaşayabiliyor, örneğin otelin havuzunda yüzen kahvaltı yapabiliyorsunuz.

Royal Tulip Springhill Resort Jimbaran

Yüzen kahvaltı

Odalar

Otelin 132 odası (112 deluxe, 19 aile süiti, 1 kraliyet süiti) ve 18 villası var.

Presidential Suite

Restoranlar

Otelin ana restoranı Basil & Thyme, 06:30-23:00 saatleri arasında açık. Asya ve Akdeniz mutfağından seçenekler sunuyor. La Royale restoranda yemekler tabldot tarzı servis ediliyor.

Fitness / Spa

Otelde fitness merkezi ve Tirta Ayu Spa bulunuyor. El yapımı ürünlerin kullanıldığı spa’da terapiler Bali felsefeleriyle birleştiriliyor.

Toplantı Salonları

Otelin düğün törenleri, şirket toplantıları için toplantı salonları var.

Jepun Toplantı Odası

Royal Tulip Springhill Resort Jimbaran otelinde kalırken deniz kenarındaki Beach Club’a ücretsiz shuttle’lar ile gidebilir, otel müşterisi olarak % 10 indirim alabilirsiniz.

Beach Club

Burası Bali’de kaldığım en güzel otellerden biri. Bali turu yaparken bu mistik adanın ruhunu keşfetmek, yemyeşil dokusunu görmek, rahat ve konforlu bir tatil yapmak isterseniz Jimbaran bölgesindeki bu otel güzel bir tercih olacaktır. Palmiye ağaçlarının gölgesinde kuş cıvıltılarını dinlemeye bayılacağınıza eminim.

Konaklamanız dileğiyle…