Vietnam’ın başkenti Hanoi’ye geldiğinizde şehir merkezinde şık ve lüks bir otelde kalmak ister misiniz? O zaman sizi Sunway Hotel Hanoi’ye davet ediyorum. Klasik Fransız şıklığında dizayn edilmiş olan Sunway Hotel Hanoi sizi sıcaklıkla karşılayan, evinizden uzaktaki eviniz olan bir otel.

Hanoi otel önerisi – Sunway Hotel Hanoi

Minimalist ve özenli dekoru ile hemen dikkat çeken otel Hanoi’nin ünlü Fransız bölgesinde yer alıyor. Otelin en can alıcı yanı ise iş merkezlerine ve tarihi bölgelere yakın olması.

Otelden çıktığınızda 10 dakikalık yürüyüş sizi efsanevi Hoan Kiem Gölü’ne, St. Joseph’s Katedrali’ne, Thang Long Su Kuklası Tiyatrosu’na ve Opera Binası’na getiriyor. Tarihi yerlere ilaveten alışveriş ve mekânları da yine yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Noi Bai Uluslararası Havalimanı ise araba ile 35 dakika uzaklıkta.

Hanoi en iyi otelleri – Sunway Hotel Hanoi

Sunway Hotel Hanoi’ye detaylı bakalım.

Odalar

Otelin 143 odası var. Bu odalar 60 superior, 45 deluxe, 30 Club room ve 8 premier olarak ayrılıyor.

Diğer

Bar, toplantı odası, spor salonu ve sauna ile hizmet veriyor.

Restoran

Restoranında uluslararası mutfak seçimleri, Asya mutfağı ve Vietnam mutfağının lezzetlerini tatmanızı öneririm.

Nguyen Yen Ly (Daisy), Senior Business Development Manager Sales and Marketing Department Sunway Hotels & Resorts ile yemekteyiz

Sunway Hotel Hanoi’de Cha ca La Vong (Vietnam usulü ızgara balık) yedim

Sunway Hotel Hanoi’de karides ve mangolu spring rolls

Eğer Hanoi ve civarında turlar konusunda yardıma ihtiyacınız varsa Sunway Hotel bu konuda da desteğini esirgemiyor.

3 haftalık Vietnam turu sırasında her gün yollardaydım. Neredeyse her gün değişik bir yerde uyandım. Gezimin son durağı da Hanoi oldu. Yorgunluk halim vücudumu etkilemeye başlayınca Hanoi’deki otelimi özel seçip kendimi iyice dinlendirmem gerekiyordu. İşte Sunway Hotel Hanoi bunun en iyi örneği oldu. Fransız dokunuşları ve özel dekorasyonu bir yana beni güler yüzle karşılayan personeli de Hanoi günlerimde çok rahat etmemi sağladı. Burada dinlendiğime göre şimdi yeni rotalara yelken açabilirim, öyle değil mi?

Hanoi’de kaldığım süre içinde beni evimde hissettirmeyi başaran oteli yolunuz buraya düşecekse mutlaka denemenizi öneririm.