Zimbabve’ye geldiğinizde ülkenin adını dünya çapında duyuran Victoria Şelaleleri’ni mutlaka ziyaret edeceksinizdir. Pioneers Lodge Victoria Falls oteli de şelalelere sadece 2,5 km uzakta yer alan bir otel. Hem turistik hayata yakın hem de muhteşem bir yeşil alana kurulmuş olan Pioneers Lodge Victoria Falls, size Afrika’ya geldiğinizi hissettirecek bir otel.

Pioneers Lodge Victoria Falls

Burası çevreci bir otel. Kurduğu güneş enerjisi panelleriyle elektrik üretiyor. Ayrıca kaçak avcılık ve çevre kirliliğine karşı savaşan yerel yardım kurumlarına düzenli bağışta bulunuyor.

Pioneers Lodge Victoria Falls – Tesisler

Burası seyahatlerinde konforundan vazgeçmeyen gezginler için ideal bir otel. Yemyeşil bir bahçesi var. Bu harika bahçenin içine serpiştirilen masalarda oturup kuş cıvıltılarını dinleyebiliyorsunuz.

Pioneers Lodge Victoria Falls

Rahatlamak isteyen misafirleri için spa mevcut.

Otelin iki havuzu var. Havuz kenarında dinlenmek ise ömre bedel. Bir yandan güneşlenirken bir yandan bu harika atmosferi içinize çekebiliyorsunuz. Dilerseniz de kendinizi suyun huzuruna ve serinliğine bırakıyorsunuz.

Havuz

Açık hava restoranında yemek yerken de bahçeyi doyasıya izleyebiliyorsunuz. Otel oda+kahvaltı konseptinde çalışıyor ama ekstra ödeme yaparak restoranda öğlen ve akşam yemeklerinizi yiyebiliyor, barda soluklanabiliyorsunuz.

Restoran

Pioneers Lodge Victoria Falls – Odalar

Otelin gayet sade ve güzel dekore edilmiş 50 odası var. Odaya girer girmez insanın içini huzur kaplıyor.

Otelin bulunduğu bölgede çok sivrisinek olduğundan yatakların etrafında cibinlik var. Akşam üzere otel personeli gelip cibinliği açıyor, size de geceleri rahatça uyumak kalıyor.

Aile Odası

Otelin 4 adet aile odası var. Bu odalarda bir ana oda, bir de çocuklar için tasarlanan ek oda bulunuyor.

Standart Oda

Otelin 46 adet standart odası var.

Standart Oda

Victoria Falls’a geldiğinizde Pioneers Lodge Victoria Falls otel olarak listenizin ön sıralarında olmalı.

Bir gün konaklamanız dileğiyle…