Tayland’ın en kuzeyindeki Chiang Rai şehrinde lüks, zarafet ve aynı zamanda huzur mu arıyorsunuz? Buyrun, 5 yıldızlı Le Méridien Chiang Rai Resort sizi misafir etsin. Burası zengin Lanna tarihi ve kültürünü Chiang Rai’nin doğal güzellikleri ile başarıyla birleştiren bir otel.

Le Méridien Chiang Rai Resort

Chiang Rai otelleri

Sayıları 100’ü geçen Le Méridien otelleri ve resortları 40 ülkede hizmet veriyor. Le Méridien 1972 yılında Paris’te kurulduğundan beri dünyada misafirperverlik sanatını temsil ediyor. Güleryüzlü ve iyi eğitimli personelinin yanında zarafetiyle de dikkat çeken otel zinciri, misafirlerine bekledikleri hizmeti başarıyla sunuyor.

Le Méridien Chiang Rai Resort

Bu otel de bu grubun otellerinden biri.

Le Méridien Chiang Rai Resort

Burası dinginlik ve huzur veren 5 yıldızlı bir otel. Şık dizaynı ve geleneksel Lanna mimarisi ile dikkat çeken otel, misafirlerine sıcak Tayland misafirperverliğini sunuyor. Mae Kok Nehri kıyısındaki otel, şehrin merkezine yakın oluşu nedeniyle de tercih ediliyor.

Le Méridien Chiang Rai Resort

Otelin daha lobisinde ne kadar özel olduğunu fark ediyorsunuz. Misafir olduğunuz süre boyunca da bu özelliği hissetmeye devam ediyorsunuz.

Le Méridien Chiang Rai Resort

Le Méridien Chiang Rai Resort – Restoranlar

Otel, Chiang Rai’nin en özel restoranlarına da ev sahipliği yapıyor.

Le Méridien Chiang Rai Resort

Latest Recipe

Uluslararası mutfaklardan seçmeler bulabileceğiniz restoran saat 06:00-22:30 arasında açık.

Le Méridien Chiang Rai Resort

Latest Recipe

Latitude 19

Lobby barda soluklanabilir, ünlü tatlısı eklerin tadına bakabilirsiniz.

Le Méridien Chiang Rai Resort

Latitude 19

Favola

Nehir kenarındaki İtalyan restoranı Favola misafirlerine romantik bir yemek sunuyor. Restoran saat 12:00-15.:00 ve 17:00-22:30 arasında açık.

Favola

Rekreasyon

Parvati Spa’da dilerseniz spor salonuna gidebilir, rahatlamak isterseniz, Tay masajı yaptırabilirsiniz.

Dilerseniz açık alandaki havuzda yemyeşil doğanın içinde yüzebilirsiniz. Havuzun yanındaki Chill Bar’da soluklanabilirsiniz.

Odalar

111 Deluxe bahçe manzaralı, 17 Deluxe nehir manzaralı, 22 Grande Deluxe havuz manzaralı, 8 Grande Deluxe bahçe teras ve 1 Grande Suite olmak üzere otelin toplam 159 odası var. Odalarının hepsinin özel balkonları var. Panoramik bir manzara izleyebileceğiniz balkonlarda konforlu ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Toplantı salonları

Otelin toplantı salonlarında MICE toplantılarınızı yapabilirsiniz.

Utopia

Chiang Rai gezinizi unutulmaz kılmak istiyorsanız, konaklamak için bu otel doğru bir tercih olacaktır. Umarım sizin de bir gün yolunuz bu özel şehre düşer ve burada bu güzel otelin misafiri olursunuz.