Küçük Dünya Basında

Medyada blogger Yaprak Gürdal

Gezip değişik kültürleri, hayatları, insanları tanımak benim vazgeçilmez bir tutkum ve anılarım şimdi daha da çok değerleniyor, paylaştıkça… ve işte bendeniz blogger Yaprak Gürdal medya mecralarında 🙂

Yaprak Gürdal ile TV programları

 • 13 Ocak 2018 Cumartesi günü (tam da doğum günümde 🙂 ) Kanada’nın tek Türk Televizyonu olan Turkuaz TV’nin konuğu oldum.
Kanada’nın tek Türk Televizyonu Turkuaz TV’nin konuğu oldum

Şu ana kadar aldığım en güzel doğum günü hediyesini bana veren Turkuaz TV’ye ne kadar teşekkür etsem az.

Bir yaş daha gençleşirken kendimi ekranda izlemek ise şahane ❤

 • 27 Ekim 2018 Cumartesi günü Kuzey Kıbrıs’ın en çok izlenen televizyonu BRT2‘de Can Gazi’nin A Cup Of Conversation programının konuğu oldum. İngilizce yapılan programı İngilizce konuşan takipçilerimin keyifle izleyeceğini umut ediyorum.
BRT2’de Can Gazi’nin A Cup Of Conversation programının konuğu oldum


Yaprak Gürdal ile radyo yayınları

 • 27 Haziran 2016 Pazartesi günü TRT Radyo1’de Gecenin İçinden Gece Seyri‘ne konuk oldum.


Heyecan ve mutluluğum sesime de yansımıştır sanırım 🙂 .

 • 27 Ekim 2018 Cumartesi günü Kuzey Kıbrıs’ın en çok dinlenen radyosu BRT Radyo‘da Denise Phillips’nin The Main Event programının konuğu oldum. İngilizce yapılan yayını İngilizce konuşan takipçilerimin keyifle dinleyeceğini umut ediyorum.
BRT Radyo’da Denise Phillips’nin The Main Event programının konuğu oldum

Yaprak Gürdal dergi ve gazete yayınları

 • 2007 yılından bu yana süregelen yayın hayatı ile bugün Kuzey Kıbrıs’ın en uzun süredir aralıksız yayında olan aylık turizm, haber, magazin, aktüalite dergisi ZOOM‘un editörlerinden biriyim. Buyrun yazılarımı okumaya: (16 Mb)

 • Kuzey Kıbrıs’ın 2011 yılından beri yemek ve içki kültürü üzerine yayın yapan GURME dergisinin editörlerinden biriyim. Buyrun yazılarımı okumaya: (10 Mb)

 • Ünlü turizm magazin dergisi TOURMAG‘in editörlerinden biriyim. Buyrun yazılarımı okumaya: (11 Mb)

 • Kadıköy ve çevresi hakkında sosyal yaşam, eğlence, yeme-içme, aktiviteler gibi birçok etkinliğin duyurulduğu KadıköyLife dergisinde benimle yapılan röportaj ve benim makalelerim yer aldı. (9 Mb)

 • Gazetelerin seyahat eklerini okurken acaba bir gün bu sayfalarda kendi yazılarımı da görebilir miyim derdim. Bu hayalim Sözcü Seyahat‘te hayat buldu. (12 Mb)SÖZCÜ-YAZILARIM-GEZİ-YAPRAK-GÜRDAL
 • Sevgili Buğra Tokmakoğlu’nun benimle yaptığı röportaj Ege Telgraf gazetesinde yayınlandı. (6 Mb)

 • Şalom dergisinde bir makalem yer aldı. (2 Mb)

 • Kastamonu’ya gittiğimde yerel basın benimle röportaj yaptı. (1 Mb)

 • Türkiye’nin en genç fotoğraf dergisi GezginFoto‘da gezi yazılarımın ve fotoğraflarımın basılması beni çok mutlu etti. (5 Mb)

 • 20+ yıllık yayın hayatıyla Türkiye’nin en uzun süreli basılan fotoğraf dergisi olma özelliğini taşıyan Fotoğraf Dergisi‘nde gezi yazılarımın ve fotoğraflarımın basılması benim için bir onur oldu. Türkiye’de yazılı basında çıkan ilk makalelerimin bunlar olduğunu da gururla bildiririm 🙂 (4 Mb)

fotograf-dergisi

 • Gezi yazılarım ilk olarak CanadaTurk gazetesinde yayınlandı. Bu yazılar Kanada’da gezdiğim yerleri kapsıyor. (20 Mb)

 • Gezimanya ve Bloggercasting davetlisi olarak katıldığım, turizmin Davos’u olarak bilinen World Tourism Forum kapsamında hazırlanan ve BlogBook İstanbul adını taşıyan kitapta benim de bir makalemin yer alması mutluluğuma mutluluk kattı.

2016 02 blogbook 1-001
2016 02 blogbook 2-001

 • Ordu’da 4 mevsim adlı projenin Yaz mevsimi kapsamında Ordu ve ilçelerini, yaylalarını, şelâlelerini görüp misafirperver halkıyla tanışma şansı elde ettim. Bu geziye davet edilen diğer blogger arkadaşlarımla beraber gazetelerde haberlerimizin çıkması beni çok mutlu etti.

Sabah Gazetesi

sabah-gazetesi-unye

Takip Gazetesi

takip-gazetesi-unye

Daha nice ulusal / uluslararası dergilerde, gazetelerde, TV kanallarında yer almak ümidi ile…

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.