Seyahat tutkusunu benim gibi içinde taşıyan pek çok blogger arkadaşım var. Bazılarının gezi blogu sayfalarında da hakkımda yazı ve söyleşi yayınlandı. Buyrun okumaya:

Gezi Blogları

  • 8 Mart 2016 Kadınlar Günü’nde en güzel hediyemi gezgin arkadaşım Sema’nın Geziyorum Öyleyse Varım adlı seyahat blogunda adımın geçmesi ile aldım :-) .

kucuk-dunya-soylesi

  • Sevgili Yusuf’un severek takip ettiğim Gezilecek Yerler adlı sayfasında çok keyifli bir röportaj yaptık. Yazıyı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

http://gezilecekyerler.com/gezgin-yaprak-seyahatin-onundeki-tek-engel-insanin-kendisidir/

  • Gezgin Kadınlar’ın kurucusu sevgili Cemre söyleşilerinde bana da yer verdi. Yazıyı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

https://gezginkadinlar.com/gezgin-kadinlara-gore-seyahat-3/

  • Severek takip ettiğim Ayfer-Onur Seyahatnamesi adlı blogda adımın takip edilen blogların içinde geçmesi beni çok mutlu etti. Makaleyi aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

http://ayferonurseyahatnamesi.com/faydali-bilgiler-2/diger-gezi-bloglari

  • Sevgili Buğra’nın Keşfetsek adlı blogunda söyleşimin yayınlanması koltuklarımı kabarttı. Yazıyı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz. Bu söyleşi aynı zamanda Ege Telgraf gazetesinde yayınlandı.

https://kesfetsek.com/dunyanin-her-yeri-ona-bir-bilet-kadar-yakin/

  • Sevgili Perçin’in Dünyanın Yerlisi isimli blogunun kitabı çıktı. Bu kitabın kıymetli olmasındaki en büyük faktörlerden biri de içinde birbirinden değerli gezginlerin hikâyelerinin bulunması. Bu gezginlerden biri de bendenizim. Hikâyemi kitabın sayfaları arasında okuyabilirsiniz.hakkımda
  • Severek takip ettiğim arkadaşım Gürhan’ın seyahat, oteller ve restaurantlarla ilgili öneriler yaptığı Tadında Seyahat adlı blogunda önerilen bloglar arasında yer almak beni çok mutlu etti.

https://www.tadindaseyahat.com

  • Severek takip ettiğim arkadaşım Özlem’in yeme-içme ve geziler üzerine olan Gezenti Anne adlı blogunda popüler bloglar arasında ben de varım. Özlem’in blog yazarlığı ve popüler bloglar üzerine yazısını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

https://gezentianne.com/blog-ve-blog-yazarligi-nedir-populer-gezi-bloglari-hangileridir/

  • Genç yaşında dünyayı dolaşmaya başlayan Görkem Yüksel’in blogu Görkem’li Yollar takip ettiği en iyi gezi blogları arasında bana da yer verdi.

https://www.gorkemliyollar.com/seyahat-bloglari-takip-ettigim-en-iyi-gezi-bloglari/

  • Severek takip ettiğim arkadaşım Güneş’in Drummer Lizard adlı blogunda Yol Sohbetleri kısmında yer aldım.

https://drummerlizard.com/yol-sohbetleri-yaprak-gurdal/

Benim de bunlara ilaveten keyifle takip ettiğim bloglar var tabii. Pek yakında yayınlayacağım :-) .