Her yeni şehrin, her yeni kültürün keşfi, benim için ayrı bir heyecan. Yazılarımda gezi rehberi olmayı, bilgi ve önerilerle dolu bir gezi blogu hazırlamayı, seyahat ipuçları vermeyi ve de anılarımı kaleme alıp bu heyecanımı sizlerle paylaşmayı hedefledim. Böylelikle bu gezi blogu olan sayfamı oluşturdum. Siz de şimdi sayfama hoşgeldiniz!

Gezilecek yerler

Merak ettiğiniz şehirleri, menülerde ülkelerinin altında bulabilirsiniz. Okuyup deneyimlerimi uzaktan da olsa gözlemlerseniz, beni çok mutlu edersiniz. Ayrıca yazıların altına yorum bırakırsanız diğer okurlarım için faydalı olacaktır. Şimdiden değerli yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Scuba diving

Türkiye’de dalış ve dünyada dalış (scuba diving) maceralarımı okuyabilir ve bu dalış yazılarımın içinde Türkiye’nin en iyi su altı fotoğrafçılarının kareleriyle buluşabilirsiniz.

Oteller

Tatil köyleri, resortlar, herşey dahil oteller ve butik otellerle ilgili önerilerime otel rehberi sayfamdan ulaşabilirsiniz.

Basında Küçük Dünya

Medyada çıkan yazılarımı/videolarımı/radyo ve TV röportajlarımı görebilirsiniz. Beni daha yakından tanımak için özgeçmişime tıklayabilirsiniz.

Seyahat ipuçları

Sayfamda seyahatle ilgili her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Seyahat blogu. Gezi blogu. Seyahat ipuçları. Gezi notları. Gezi rehberi. Seyahat rehberi. Gezilecek yerler. Görülecek yerler. Müzeler. Tarihi yerler. Antik şehirler. Arkeolojik alanlar. Saklı kalmış küçük köyler. Mistik yerler. Yurt dışı gezi rehberi. Türkiye gezi rehberi. Yurt dışı tatil. Turt içi tatil. Türkiye’de tatil. Nerede yenir? Ne yenir? Ne yapılır? Nasıl gidilir? Neleri yapmadan dönmemek gerekir? Rotalar. Ucuz tatil önerileri. Yalnız kadın olarak seyahat. Afrika, Asya, Uzak Doğu, Ortadoğu, Avrupa, Balkanlar, Baltıklar, Ege, Akdeniz, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Amerika, Karayipler seyahati. Macera seyahati. Ekoturizm. Spiritüel geziler. Adrenalin yüklü geziler. Kültür turları. Gastronomi turları. Dünya turu. Nehir turları. Cruise turları. Otobüs turları. Tren turları. Uçak turları. Gezi Rehberi. Seyahat ipuçları. Yurt dışında yaşamak. Kanada göçmenlik. Kanada iş hayatı. Kanada’da yaşam. Kültür şoku. Göçmenliğin zorlukları

gibi konulardaki sorularınızın cevabını sayfamda bulabilirsiniz.

Haydi gelin, şimdi her yeri birlikte keşfedelim!

Sayfamı takip ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.