Yeni yıl zamanı, umutların yeniden yeşerdiği bir dönemdir. Geçmekte olan senenin mutlulukları, ödülleri ve güzel anıları hatırlanır. Yorgunlukları, şanssızlıkları ve hataları unutulur. Tüm bu yükleri omuzlarından atıp sonraki seneye yenilenmiş bir enerjiyle girmek isteyenler yılbaşı gecesini kutlamalarla geçirirler. Kutlamanın en güzeli sevdiklerinizle yapılandır. Evde hiçbir hazırlıkla uğraşmamak, gece eğlencesinden dönerken sorun yaşamamak ve ekstra hizmet almak için yılbaşı tatil yerlerini değerlendirebilirsiniz. Unutmayın ki en coşkulu ve eğlenceli yeni yıl kutlamaları için yılbaşı otelleri oldukça iyi bir tercihtir.

En Coşkulu ve Eğlenceli Yeni Yıl Kutlamalarının Kalbi: Yılbaşı Otelleri

Yeni yıl zamanı, umutların yeniden yeşerdiği bir dönemdir. Geçmekte olan senenin mutlulukları, ödülleri ve güzel anıları hatırlanır. Yorgunlukları, şanssızlıkları ve hataları unutulur. Tüm bu yükleri omuzlarından atıp sonraki seneye yenilenmiş bir enerjiyle girmek isteyenler yılbaşı gecesini kutlamalarla geçirirler. Kutlamanın en güzeli sevdiklerinizle yapılandır. Evde hiçbir hazırlıkla uğraşmamak, gece eğlencesinden dönerken sorun yaşamamak ve ekstra hizmet almak için yılbaşı tatil yerlerini değerlendirebilirsiniz.

Otellerin hazırladığı yılbaşı tatil planlarına katılarak kendinizi keyfin ve eğlencenin ortasında bulabilirsiniz. Antalya, Afyon, Kars, Bolu, Sakarya, Kayseri, Erzurum, Kıbrıs, Bursa, Ankara, Kastamonu, Muğla ve Isparta, otelde yılbaşı etkinliklerine katılabileceğiniz şehirler arasındadır. Dilediğiniz yılbaşı otelini seçerek yeni yıla unutulmaz hatıralarla girmeniz mümkündür.

Yeni Yıla Konforlu Giriş: Yılbaşı Otellerinin Sunduğu Konaklama Seçenekleri Nelerdir?

Yılbaşı otellerinin sunduğu konaklama seçeneklerinden ilki her şey dâhil hizmettir. Her şey dâhil otellerde sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemekleri konaklama ücretinin içindedir. Böylece tüm gününüzü otelde geçirebilir ve öğünleriniz için ekstra harcama yapmazsınız. Elbette bu ücrete dâhil ürünler, çoğunlukla açık büfeyle sınırlıdır. Üç öğünün yanı sıra bazı içecekler, atıştırmalıklar, aktiviteler ve hizmetler de ücretsiz olabilir.

Yılbaşı tatil yerlerinde tercih edebileceğiniz ikinci konaklama seçeneği ise ultra her şey dâhil hizmettir. Ultra her şey dâhil paketler ekstra kapsamlıdır. Bu paketin içinde daha lüks yiyecek ve içecek seçenekleri, açık büfenin yanı sıra alakart restoranlarda indirim fırsatları, odada minibar, özel aktiviteler ve ekstra hizmetler mevcuttur. Bu konaklama seçeneği sayesinde yeni yıla kendinizi özel hissederek girebilirsiniz. Böylece yeni yılda da lüksü yakalamanız mümkün olur.

Yılbaşı otelleri

Yılbaşı Otellerinde Yeni Yıla Özel Eğlence Dolu Aktiviteler Nelerdir?

Yılbaşı otellerinde yeni yıla özel birçok farklı etkinlik düzenlenir. Bu otellerin yılbaşı tatil programları değişkenlik gösterir. Birçok otelde bulabileceğiniz aktivitelerden bazılarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

• Konaklama ücretine dâhil konserler
• Dans gösterileri
• Canlı müzik
• Oryantal şov
• Yeni yıl sonrası DJ performansı ile after party
• Noel programı
• Sıcak şarap ve çikolata ikramı
• Özel parti
• Orkestra dinletisi
• Havai fişek ve lazer gösterisi
• Ana restoranda gala usulü akşam yemeği
• Yeni yıl büfesi
• Konser alanında masalara kurudite, cips ve çerez ikramı
• Meşrubat ve alkollü içecek servisi
• Konsere katılması yasak olan yaş grubu için ayrı etkinlik
• Yeni yılın ilk günü brunch
• Grup oyunları
• Sürpriz hediyeler

Seçtiğiniz otelin yılbaşı tatil planlarında bu listedeki etkinliklerden birkaçı mutlaka bulunur. Bu etkinlikleri artırıp azaltmak mümkündür. Eğlence anlayışınıza uygun bir yılbaşı gecesi geçirmek ve yeni yıla huzur, mutluluk ve keyifle girmek için otelinizin programını incelemeyi ve gerekirse ekstra bilgi istemeyi unutmayın.

Yılbaşı otelleri

Unutulmaz Bir Yeni Yıl Gecesi için Yılbaşı Tatili Planlamasını Nasıl Yapabilirsiniz?

Yılbaşı tatil planlarınızı yaparken elinizi mümkün olduğunca çabuk tutmanız tavsiye edilir. Çünkü otellerin yılbaşı etkinlikleri çoğunlukla kontenjanla sınırlıdır. Bunun sebebi, yılbaşı akşamı için düzenlenen programın belirli salonların dışına çıkmamasıdır. Belirlenmiş kontenjan arasında yerinizi almak için erken rezervasyon yapmanız tavsiye edilir.

Yılbaşı tatil yerleri arasından en hızlı ve doğru kararı vermek için kapsamlı inceleme yapmanız gerekir. Zira her otelin programı, koşulları ve olanakları farklıdır. Özellikle çocuklarıyla konaklayacak ailelerin bu hususa ayrıca dikkat etmeleri gerekir. Setur’un listelediği yılbaşı otellerini inceleyip karşılaştırarak kararınızı verebilirsiniz. Böylece sevdiğiniz sanatçılar ve eğlenceli etkinliklerle geçireceğiniz yılbaşı gecesine Setur güvencesini de eklemiş olursunuz.